۱۴۰۱ يکشنبه ۹ بهمن
English
صفحه اصلی
1401/10/08 بازدید سرزده فرماندار از ادارات شهرستان درمیان
بازدید سرزده فرماندار از ادارات شهرستان درمیان
بازدید سرزده فرماندار از ادارات شهرستان درمیان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان درمیان، فرماندار شهرستان درمیان با هدف بررسی روند کاری و چگونگی برخورد کارکنان با مراجعین، درخواست ها و مشکلات ارباب رجوع از سه اداره سطح شهرستان به صورت سرزده بازدید نمود.
مهدی فرجامی فرد فرماندار شهرستان درمیان ، با حضور سرزده در ادارات از نزدیک وضعیت خدمات رسانی این مراکز را مورد بررسی قرار داد و در راستای رسیدگی به مشکلات مردم در سطح ادارات و نحوه خدمت رسانی به آنان از ادارت آب و فاضلاب ، دامپزشکی ، توزیع برق ،منابع طبیعی و آبخیزداری وامور عشایری شهرستان بازدید نمود.
فرماندار شهرستان درمیان تأکید کرد: ادارات این شهرستان در ارائه خدمات به مردم باید الگو باشند، زیرا در راستای بهبود خدمات به مردم و به منظور عملیاتی کردن طرح تکریم و رعایت حقوق ارباب‌رجوع بازدید از ادارات به طور مستمر صورت می‌گیرد.
وی هدف از این بازدید‌ها و سرکشی‌های سرزده را ارزیابی نقاط قوت و ضعف بخش‌های مختلف و نحوه خدمات‌دهی ادارات دولتی به مردم در شهرستان و آگاهی از مشکلات بیان کرد و یادآور شد: نظارت بر عملکرد مناسب دستگاه‌های اجرایی از جمله اقداماتی است که در این شهرستان برای ارتقا سطح کیفی خدمات دولتی به مردم ادامه خواهد یافت.
فرجامی فرد با سوال از مراجعین ادارات مذکور در مورد نحوه خدمات رسانی و میزان رضایتمندی از انجام کارهای اداری آنها رسیدگی به مراجعات، درخواست ها و مشکلات مردم را از مهمترین وظایف مدیران ادارات شهرستان دانست.
نماینده عالی دولت در این بازدید از زحمات مدیران و کارکنان این 3 اداره قدردانی نمود.
 
 
تعداد بازدید: 133
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal