۱۴۰۰ سه شنبه ۱ تير
English
صفحه اصلی
1400/02/30 برگزاری اولین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان درمیان در سال 1400
برگزاری اولین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان درمیان در سال 1400
برگزاری اولین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان درمیان در سال 1400

اولین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان درمیان به ریاست فرماندار و با حضور معاون سیاسی فرمانداری و اعضای انجمن در محل سالن جلسات فرمانداری درمیان برگزار شد.

🔹به گزارش روابط عمومی فرمانداری درمیان؛ابتدای جلسه رمضانی؛رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان گزارشی از اقدامات نهاد کتابخانه ها، پروژه های عمرانی در دست اقدام و بخصوص فعالیت در ایام کرونا ارائه کرد و گفت: ارائه معرفی های متنی کتاب، نمایشگاه‌های مجازی کتاب، قصه گویی برای کودکان و برگزاری نشست‌های کتابخوان مجازی و ....از جمله برنامه هایی است که در ایام کرونا از طریق فضای مجازی در گروه‌ها و کانال‌های کتابخوانی و در پیام رسان های بله، شاد، ایتا و اینستاگرام به اشتراک گذاشته می شود.

🔹وی همچنین افزود: با توجه به وضعیت کرونا در شهرستان و تعطیلی کتابخانه ها خدمات عضویت، امانت و تمدید کتاب به صورت غیر حضوری اجرا می شود.

🔹 حسینعلی بخشی فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه های شهرستان در این جلسه ضمن تأکید بر لزوم پرداخت نیم درصد از سهم اعتبارات شهرداری‌ها برای حمایت از مقوله مهم کتاب و کتابخوانی گفت: شرایط کرونا و خانه نشین شدن مردم موقعیتی است که باید به نحو شایسته در اشاعه خدمات کتابخوانی بهره برد.

🔹 فرماندار درمیان تولید محتوا در زمینه های معرفی کتاب برای جوانان، نوجوانان و کودکان، طرح‌های پیشنهادی دانشگاه ها، مراکز علمی، حوزه های علمیه و سایر اقداماتی که توسط کتابداران در فضای مجازی صورت می‌پذیرد را بسیار شایسته، مهم و ضروری دانست.

روابط عمومی فرمانداری درمیان
 
 
تعداد بازدید: 190
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal