۱۳۹۹ شنبه ۵ مهر
English
صفحه اصلی
1399/01/05 برگزاری اولین جلسه مدیریت بحران با موضوعات سیل و پیشگیری از بیماری کرونا
برگزاری اولین جلسه مدیریت بحران با موضوعات سیل و پیشگیری از بیماری کرونا

برگزاری اولین جلسه مدیریت بحران شهرستان درمیان با موضوعات سیل اخیر و پیشگیری بیماری کرونا
اولین جلسه مدیریت بحران شهرستان درمیان به ریاست مهندس بخشی سرپرست فرمانداری شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری درمیان تشکیل شد.
در این جلسه سرپرست فرمانداری شهرستان درمیان بر ضرورت آمادگی کامل اعضای ستاد بحران شهرستان و استفاده از تمام ظرفیت دستگاه های اجرایی، دولتی و همچنین توان مردمی در جهت بحران احتمالی نظیر سیل اخیر تاکید کرد.
مهندس بخشی در ادامه خواستار اخذ تصمیمات صحیح و اصولی در شرایط بحران با تفکر، مشورت و اجرای دقیق جهت جلوگیری و کاهش آسیب ها در مخاطرات به زیرساخت ها و منازل و اموال عمومی شد.
از مصوبات مهم جلسه مدیریت بحران شهرستان تهیه نقشه آسیب پذیری نقاط مختلف شهرستان در صورت بروز شرایط بحرانی نظیر سیل با همکاری آب منطقه استان با بررسی کارشناسی و فنی بود.
از دیگر موارد مطرح شده ضرورت بازگرداندن عوارض زمین پس از اجرای پروژه های عمرانی نظیر گازرسانی، آبرسانی، راه سازی و ... بود.
دستور کار بعدی جلسه مدیریت و هماهنگی هرچه بیشتر اعضای ستاد کرونای شهرستان بود.
مهندس بخشی با بیان اینکه کلیه اصناف به غیر از اصناف مرتبط با مواد غذایی مورد نیاز مردم، نانوایی ها باید تعطیل شوند افزود برای برخی اصناف خدمات رسان جهت رفاه حال مردم بصورت کشیک برنامه ای تدوین و ابلاغ خواهد شد.
سرپرست فرمانداری شهرستان همچنین بر استمرار ضدعفونی کردن معابر، مکانه های عمومی و ادارات تاکید کرد و بار دیگر از عموم مردم خواست از سفرهای غیرضرور و پذیرفتن مهمان تا حد امکان خودداری نمایند و مقرر شد از افراد تازه وارد بومی و مهمانان غیر بومی عملیات پایش سلامت انجام گرفته و نکات توجیهی به آنها ابلاغ گردد.
 
 
تعداد بازدید: 755
امتیازدهی
میانگین امتیازها:1 تعداد کل امتیازها:1

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal