۱۴۰۰ شنبه ۲۷ شهريور
English
صفحه اصلی
1400/03/31 پیام تشکر فرماندار درمیان از حضور حماسی مردم فهیم شهرستان در انتخابات
پیام تشکر فرماندار درمیان از حضور حماسی مردم فهیم شهرستان در انتخابات
«بسم‌الله الرحمن الرحیم»
.
28 خرداد ماه سال 1400 تجلی دیگری از حضور حماسی ملت ایران در پای صندوق‌های رأی بود و مردم مؤمن، ولایتمدار و انقلابی شهرستان درمیان نیز همگام با سایر هموطنان در سراسر کشور، بار دیگر با مشارکت گسترده در انتخابات، حماسه ساز شدند.
.
مردم عزیز ایران اسلامی با این حضور پر شور و شعور بار دیگر به ندای رهبر معظم انقلاب اسلامی لبیک گفته و برای سرافرازی ایران اسلامی به صحنه آمدند و شکوه عظمت کشورمان را به جهانیان نشان دادند.
.
مردم غیور و دلاور شهرستان درمیان با رقم زدن حماسه حضور در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، ضمن اعلام حمایت و پشتیبانی مجدد از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، پایبندی و دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی، بار دیگر دشمنان را ناکام گذاشته و توطئه‌های استکبار را خنثی کردند.
.
نتیجه این مشارکت گسترده مردم در انتخابات، تحقق منویات مقام معظم رهبری مبنی بر تشکیل دولتی قوی با پشتوانه گسترده آرای مردم است که روند رشد و پیشرفت کشور را با سرعت بیشتری به پیش خواهد برد.
.
اینجانب ضمن قدردانی از تلاش‌های شبانه‌روزی عوامل اجرایی، نظارتی، بازرسی و امنیتی انتخابات، از حضور حماسی و مشارکت مردم شریف شهرستان درمیان در این انتخابات، تشکر و قدردانی نموده، سلامتی و توفیق روزافزون ملت قهرمان، ولایتمدار و شهید پرور سراسر ایران اسلامی را در پناه الطاف خاصه حضرت بقیه الله(عج) از خداوند سبحان خواستارم.

حسینعلی بخشی
فرماندار و رئیس ستاد انتخابات شهرستان درمیان
تعداد بازدید: 150
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal