۱۴۰۱ چهارشنبه ۶ مهر
English
صفحه اصلی
1401/06/06 با حضور طالبی معاون سیاسی استاندار انجام شد:
با حضور طالبی معاون سیاسی استاندار انجام شد:
با حضور طالبی معاون سیاسی استاندار انجام شد:
افتتاح 7 طرح به نمایندگی از 15 طرح با اعتبار بیش از 21 میلیارد تومان در بخش گزیک شهرستان درمیان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان درمیان، با حضور طالبی معاون سیاسی استاندار، فرجامی فرد فرماندار شهرستان درمیان، مولوی حسینی امام جمعه طبس مسینا، امینی نسب معاون سیاسی فرماندار، خزاعی نژاد بخشدار گزیک و جمعی از مسئولین شهرستان برنامه های فرهنگی و افتتاح پروژه های عمرانی به مناسبت گرامیداشت هفته دولت در سطح بخش گزیک شهرستان درمیان انجام شد.

🔸 برگزاری مراسم غبارروبی و عطرافشانی گلزار مطهر شهید احمدزاده شهر طبس مسینا:
شرکت کنندگان در این مراسم با غبار روبی و عطرافشانی مزار شهدای گرانقدر و قرائت فاتحه ضمن ادای احترام به روح بلند شهدا، بار دیگر با آرمان های امام راحل و شهدای انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.

🔸 افتتاح پروژه آبیاری کم فشار کشاورزی در روستای اسپید بخش گزیک به مقدار 48 هکتار و اعتبار کلی 5890 میلیون ریال ( اعتبار دولتی 4320 میلیون ریال و مبلغ خودیاری مالکین 1570 میلیون ریال ) برای بهره مندی تعداد 350 نفر از اهالی این روستا

🔸 افتتاح پروژه زمین چمن مصنوعی در روستای دستگرد با اعتبار کلی 700 میلیون تومان، 600 میلیون تومان از محل اعتبارات بنیاد علوی و ورزش و جوانان و همچنین مبلغ 100 میلیون تومان از محل اعتبارات دهیاری روستا برای بهره مندی تعداد 335 خانوار و تعداد 1262 نفر از مردم این روستا هزینه شده است.

🔸 افتتاح پروژه زمین چمن مصنوعی در روستای نصرالدین با اعتبار کلی 700 میلیون تومان، برای انجام این پروژه 600 میلیون تومان از محل اعتبارات بنیاد علوی و ورزش و جوانان و همچنین مبلغ 100 میلیون تومان از محل اعتبارات دهیاری روستا برای بهره مندی تعداد 200 خانوار و تعداد 642 نفر هزینه شده است.
همچنین پروژه بوستان روستای نصرالدین با اجرای جدول گذاری به طول 700 متر، اجرای سنگ فرش به متراژ 600 متر مربع، نصب مجموعه بازی پلی اتیلن و تأمین روشنایی پارک به مبلغ 250 میلیون تومان از محل اعتبارات دهیاری با حضور مسئولین افتتاح شد.

🔸 افتتاح پروژه آبرسانی به روستای خیرآباد بخش گزیک شهرستان درمیان: این پروژه با مشارکت آب و فاضلاب استان، موسسه خیریه ابراهیمی، بسیج سازندگی استان و قرارگاه عملیاتی شهید ناصری به مرحله بهره برداری رسیده است، برای بهره برداری از این پروژه خط انتقالی به طول 17.5 کیلومتر با اجرای 8500 متر شبکه توزیع و ساخت مخزن بتنی 200 متر مکعبی برای بهره مندی جمعیت 706 نفر از اهالی این روستا با اعتبار 5.5 میلیارد تومان هزینه شده است.

🔸 افتتاح فاز اول پروژه توسعه و محوطه سازی صحن امامزاده ابراهیم رضا علیه السلام در روستای آبگرم:
این پروژه با اجرای محوطه سازی و سنگفرش به متراژ 1500 متر مربع و نصب مجموعه بازی پلی اتیلن با اعتبار 450 میلیون تومان با مشارکت بنیاد علوی و دهیاری روستای آبگرم برای بهره مندی تعداد 89 خانوار از جمعیت 418 نفری این روستا آماده شده است شایان ذکر است در فاز دوم این پروژه احداث نمایشگاه و رواق در اطراف صحن امامزاده ابراهیم رضا علیه السلام روستای آبگرم در دستور کار قرار دارد.
همچنین مسئولین از چشمه قدیمی آبگرم که در حال تخریب و از بین رفتن بود بازدید کردند و معاون سیاسی استاندار دستور بررسی و پیگیری جهت احیا و بازسازی این مکان گردشگری را صادر کرد.

🔸 بازدید از قسمت های مختلف کارخانه سیمان باقران شهرستان درمیان و برگزاری جلسه با اعضای هیئت مدیره جهت بررسی و پیگیری درخواست ها و مشکلات مطرح شده توسط اعضای هیئت مدیره کارخانه در راستای حفظ شرایط فعلی و حمایت از توسعه و گسترش ظرفیت و توان تولیدی کارخانه در بحث ایجاد اشتغال پایدار برای کارگران و مردم شهرستان درمیان

🔸 افتتاح یک دستگاه پل دو دهانه بتنی، و تعمیر پل کمربندی آسیب دیده در سیل سال گذشته شهر گزیک و احداث و مرمت ابنیه فنی آسیب دیده از سیل سال گذشته با اعتبار 2 میلیارد و 600 میلیون تومان

🗓 شنبه 5 شهریور 1401
‏┄┄┅┅┅❅🇮🇷❅┅┅┅┄┄
روابط عمومی فرمانداری شهرستان درمیان
تعداد بازدید: 122
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal