۱۴۰۲ جمعه ۷ مهر
English
صفحه اصلی
1401/06/06 به مناسبت هفته دولت صورت پذیرفت: حضور و سخنرانی فرماندار شهرستان درمیان در جمع نمازگزاران جمعه شهر اسدیه:
به مناسبت هفته دولت صورت پذیرفت: حضور و سخنرانی فرماندار شهرستان درمیان در جمع نمازگزاران جمعه شهر اسدیه:
به مناسبت هفته دولت صورت پذیرفت:
حضور و سخنرانی فرماندار شهرستان درمیان در جمع نمازگزاران جمعه شهر اسدیه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان درمیان، مهدی فرجامی فرد فرماندار شهرستان درمیان به همراه امینی نسب معاون سیاسی فرماندار، مطلبی پور معاون عمرانی فرماندار و مدیران ادارات شهرستان با حضور در مصلی های نمازجمعه شهر اسدیه (مسجد جامع اهل سنت و مسجد محمدرسول الله ص) به بیان دستاوردها و اقدامات نظام جمهوری اسلامی و دولت مردمی سیزدهم پرداخت.

نماینده عالی دولت در شهرستان درمیان گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با تدابیر مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و تلاش مسئولین خدمتگزار و صدیق بخصوص شخص رئیس جمهور محترم، خدامات ارزنده ای به مردم ارائه داده است بطوریکه بیش از هشتاد درصد روستا ها و شهر های کشور از خدمات آب، برق، گاز و خدمات زیربنایی برخوردار هستند. و در شهرستان درمیان نیز خوشبختانه تمامی روستاهای شهرستان از نعمت برق و گاز برخوردار هستند.
فرماندار شهرستان درمیان ادامه داد: حضور مستمر رئیس جمهور محترم در جمع مردم با انجام 31 سفر استانی، تلاش و اقدامات موثر درباره مقابله با بیماری کرونا از جمله واکسیناسیون سراسری (کاهش فوتی ها از رقم نزدیک به هشتصد نفر فوتی روزانه به حدود شصت نفر که گاهی روزها آمار تک رقمی هم به ثبت رسید)، انجام دیپلماسی فعال خارجی (وصول شدن بخشی از مطالبات ایران اسلامی از بعضی کشورها که سالیان درازی به طول انجامیده بود)، اجرای طرح مردمی سازی و هدفمندی واقعی یارانه ها در راستای عدالت محوری و حمایت از اقشار ضعیف جامعه و ... از جمله مهمترین است که می توان درباره عملکرد یکساله دولت به آنها اشاره کرد.

فرجامی فرد با بیان اینکه در حوزه های مختلف اقدامات بسیار خوبی توسط دولت سیزدهم انجام شده، گفت: افزایش 8 برابری صادرات نفت به چین، آزاد شدن دارایی های ایران در عراق، آزاد شدن 70 درصد از مطالبات ارزی وزارت نفت، بازگشت هزار کارخانه به چرخه تولید، بازگشت 500 هزار کارگر و رشد 40 درصدی ترانزیت خارجی، دیپلماسی فعال خارجی و حضور مسئولین در میدان و بین مردم بودن از جمله مهمترین اقدامات انجام شده در دولت سیزدهم است.

🗓 جمعه 4 شهریور 1401
‏┄┄┅┅┅❅🇮🇷❅┅┅┅┄┄
روابط عمومی فرمانداری شهرستان درمیان
تعداد بازدید: 1031
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal