۱۴۰۰ يکشنبه ۱۴ آذر
English
صفحه اصلی
1400/08/30 برگزاری جلسه ستاد مدیریت بیماری کرونای شهرستان درمیان
برگزاری جلسه ستاد مدیریت بیماری کرونای شهرستان درمیان
🗓 دوشنبه 24 آبان 1400
برگزاری جلسه ستاد مدیریت بیماری کرونای شهرستان درمیان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان درمیان، جلسه ستاد مدیریت بیماری کرونای شهرستان به ریاست حسینعلی بخشی فرماندار و با حضور ملاکی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری، دکتر عثمانی رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان و دیگر اعضا در محل فرمانداری شهرستان برگزار گردید.

در این جلسه فرماندار شهرستان درمیان ضمن تشکر از اقدامات صورت گرفته بویژه در زمینه واکسیناسیون در سطح شهرستان، بر شناسایی و رفع موانع موجود در تسریع واکسیناسیون به خصوص فرهنگ سازی و تشویق مردم برای انجام این کار با استفاده از ظرفیت فضای مجازی تأکید کرد، وی در ادامه گفت: باتوجه به اهمیت لزوم آمادگی برای مهیا نمودن شرایط بازگشایی مدارس باید تمهیدات و نظارت های لازم برای تامین شرایط مدنظر ( سخت افزاری و نرم افزاری ) توسط اداره آموزش و پرورش و شبکه بهداشت و درمان صورت پذیرد.

حسینعلی بخشی همچنین از تلاش های شبکه بهداشت و درمان در نظارت ها و آمادگی کامل اجرای واکسیناسیون در سطح شهرستان تقدیر و تشکر نمود و نقش واکسیناسیون در مدیریت بیماری را بسیار موثر دانست.

فرماندار شهرستان درمیان تأکید کرد بعد از انجام واکسیناسیون نیز باید دستورالعمل ها مانند قبل و حتی با حساسیت بیشتر رعایت شود وگرنه وضعیت شیوع بیماری همچنان ادامه خواهد داشت.
 
 
تعداد بازدید: 65
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal