۱۴۰۰ شنبه ۲۷ شهريور
English
صفحه اصلی
1400/06/23 برگزاری جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان درمیان
برگزاری جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان درمیان
🗓 دوشنبه 22 شهریور 1400
برگزاری جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان درمیان

این جلسه با حضور فرماندار شهرستان، امام جمعه شهرستان، معاون سیاسی فرمانداری، فرمانده سپاه و جمعی از مسئولین شهرستان درمیان در محل سالن جلسات فرمانداری درمیان برگزار شد.

فرماندار شهرستان درمیان ضمن تشکر از فعالیت های ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر شهرستان رعایت فریضه دینی امر به معروف و نهی از منکر در جامعه را یک وظیفه عمومی و همگانی دانست. وی افزود: امر به معروف و نهی از منکر دو فریضه مهم و دینی هستند که بدون نیاز به ابلاغ و حکم بعنوان یک وظیفه همگانی مطرح هستند و هرکس در هر جایگاهی باید این وظیفه را با رعایت شرایط و به نحو شایسته به انجام برساند.

حسینعلی بخشی در ادامه گفت: تنها عضویت در ستاد امر به معروف و نهی از منکر کافی نیست بلکه ترویج، توسعه و عمل به این فریضه باید در دستور کار همگان باشد و کسانی که اقدام به امر به معروف و نهی از منکر می‌کنند باید خود الگو در این فریضه باشند.

حجت‌الاسلام خزاعی امام جمعه شهرستان درمیان نیز در این جلسه به ذکر مصادیق معروف و منکر پرداخت و با بیان اینکه گره گشایی از کار مردم یک نوع معروف است افزود: تسهیل در صدور مجوز ها و راهنمایی مراجعین از بهترین معروف هاست. در مقابل کم کاری، رفت آمد با ماشین دولتی و روزمرگی از مصداق های منکر در سیستم اداری می باشد وی از مسئولین ادارات خواست با سر لوحه قرار دادن منشور اداره و سخنان ائمه اطهار علیهم السلام، بزرگان و حضور در میان مردم باعث دلگرمی و حل مشکلات مردم و پویایی مجموعه شوند.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان درمیان
 
 
تعداد بازدید: 91
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal