۱۳۹۹ شنبه ۱۵ آذر
English
صفحه اصلی
1399/09/02 نشست کاری استاندار با فرماندار شهرستان درمیان
نشست کاری استاندار با فرماندار شهرستان درمیان
🔻استاندار خراسان جنوبی تأکید کرد:
🔸جذب اعتبارات ملی، تکلیف مدیران کل

🔹به گزارش روابط عمومی فرمانداری درمیان؛ ملانوری با بیان این مطلب در نشست کاری با فرماندار درمیان، گفت: با توجه به محدودیت اعتبارات استانی، مدیران کل باید برای رفع نیازهای موجود در جذب اعتبارات ملی کوشاتر باشند.
🔹وی ادامه داد: هماهنگی و ارتباط بین مجموعه ادارات شهرستان با بخشداری ها، فرمانداری و استانداری، علاوه بر این که در رفع مشکلات موجود، بسیار مؤثر است، می تواند روند اجرای پروژه ها را شتاب ببخشد.
🔹استاندار با اشاره به مشکلات شهرستان درمیان از جمله موضوع آبرسانی به روستاها، گفت: با اولویت بندی امور، از این پس تقسیم اعتبارات در کمیته های برنامه ریزی، موضوع محور خواهد بود.
🔹ملانوری تصریح نمود: به این ترتیب با احصاء کمبودها در مناطق مختلف، موارد اولویت بندی شده و در ردیف تخصیص اعتبار قرار می گیرند.
🔹بخشی فرماندار درمیان نیز در این دیدار به تشریح وضعیت شهرستان پرداخت و با تأکید بر این که درمیان، قطب تقریب مذاهب استان است، گفت: 97 درصد روستاهای شهرستان دارای شبکه برق هستند و بیش از 90 درصد روستاها هم به شبکه گاز وصل شده اند، متذکر شد: 52 روستای شهرستان با تانکر آبرسانی می شوند.
🔹بخشی به همجواری درمیان با کشور افغانستان اشاره کرد و اظهار داشت: با توجه به مرزی بودن شهرستان و تعدد ترددها اما متأسفانه از اعتبارات ملی در حوزه راه محروم مانده ایم و اعتبارات اندک استانی، جوابگوی نیازهای منطقه در حوزه راه های روستایی نیست.
🔹فرماندار از مشارکت قابل تحسین مردم در انتخابات گفت و اذعان داشت: مردم شهرستان در انتخابات اخیر، مشارکت 78 درصدی داشته اند و به واسطه خدمات مطلوب دولت تدبیر و امید در منطقه، بیش از 92 درصد مردم به دکتر روحانی رأی داده اند.
تعداد بازدید: 93
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal