۱۳۹۹ پنج شنبه ۱۲ تير
English
صفحه اصلی
1399/04/10 دیدار مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با فرماندار درمیان
دیدار مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با فرماندار درمیان
🗓 دوشنبه 1399/04/09

دیدار مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با فرماندار درمیان

در این دیدار خانم حمیدی از آمادگی مجموعه کانون پرورش فکری برای گسترش خدمات بویژه در زمینه اعزام کتابخانه های سیار جهت ترویج فرهنگ کتابخوانی و فعالیت های فرهنگی خبر داد و گفت: در راستای اجرای طرح کشوری پیک امید مجازی (امداد فرهنگی) با برنامه های متنوع فرهنگی و هنری توسط تیم های اعزامی سیار در روستاهای محروم تلاش می کنیم تا در زمینه های فرهنگی، اجتماعی و آموزشی به کودکان و نوجوانان این مناطق خدمات رسانی کنیم.
حسینعلی بخشی فرماندار درمیان هم در این دیدار با تشکر از اقدامات کانون پرورش فکری در شهرستان کمتر برخوردار درمیان برای کودکان و نوجوانان مستعد، ضرورت توسعه و تقویت اینگونه اقدامات با توجه به شکل گرفتن شخصیت فردی در سنین کودکی و انس گرفتن این قشر آینده ساز با مفاهیم فرهنگی و اجتماعی نظیر کتابخوانی و ... را بسیار حائز اهمیت دانست.
وی همچنین افزود: پیگیری برای تکمیل کتابخانه عمومی شهر قهستان در جهت تقویت فرهنگ کتابخوانی و افزایش دسترسی علاقمندان به کتاب، فعالیت ها و موضوعات فرهنگی اقشار مختلف خصوصا" کودکان و نوجوانان با استفاده از ظرفیت بنیاد علوی در دستور کار فرمانداری شهرستان قرار دارد.
 
 
تعداد بازدید: 38
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal