۱۳۹۸ سه شنبه ۱ بهمن
English
صفحه اصلی
منشور اخلاقي
بسمه تعالي
منشوراخلاقي كاركنان فرمانداري درميان

در برابر مردم فروتن باش و با آنان نرم خو و انعطاف پذير و خندان باش.
مولاي متقيان امام علي (ع)

در راستاي حفظ و كرامت والاي انساني، منبعث از تعاليم روح بخش الهي و حفظ و صيانت از قدر و منزلت مردم به عنوان ولي نعمتان جامعه و احترام به حقوق شهروندي، با الهام از اصول و مباني خدمت رساني از ديدگاه امام علي (ع)، پرسنل فرمانداري درميان خود را متعهد و ملزم به خدمت صادقانه به ارباب رجوع محترم دانسته و خشنودي و جلب رضايت مراجعين را بر اساس اجراء قوانين و مقررات وظيفه و تكليف الهي و سازماني خود مي دانند
1- التزام به اخلاق اسلامي
2- وظيفه شناسي
3- مردم مداري
4- قانون محوري
* كاركنان فرمانداري درميان با الگو قرار دادن سيره و روش پيشوايان دين ، خود را ملتزم به رعايت كليه شئونات اسلامي مي دانند.
* كاركنان فرمانداري درميان با آگاهي از فلسفه و آرمانهاي منيع انقلاب اسلامي تمام توان خود را در فعاليت بخشيدن به اين اهداف به كار مي بندند.
* كاركنان فرمانداري درميان در تمامي سطوح با درك حساسيت وظايف محوله از تمامي توان و امكانات موجود در راستاي انجام مطلوب وظايف خود بهره جسته و در اين راه از خداوند متعال ياري مي جويند.

* كاركنان فرمانداري درميان با آگاهي از تأثير نحوه انجام وظايف بر عملكرد كلي دستگاه هيچگونه كم كاري و تسامح را نپذيرفته و در جهت انجام بهتر وظايف به پرورش توانائي ها و دانش خود مي پردازند و كلام امام علي (ع) را مبني بر عدم تساوي دو روز مسلمان سر مشق خود قرار مي دهند.
* كاركنان فرمانداري درميان در تمامي سطوح خود را موظف به رعايت نظم و انضباط دانسته و وظايف خود را با اتكاء به اصل مديريتي « همواره راه بهتري براي انجام دادن كارها وجود دارد» انجام مي دهند.
* كاركنان فرمانداري درميان با اعتقاد به اينكه مردم صاحبان اصلي حكومت هستند ، تمامي امكانات خود را به منظور ارائه خدمات مطلوب و پاسخگويي به نيازهاي مردم بسيج نموده و در مواجهه با ارباب رجوع اصل اخلاقي « خرد در بينش، مدارا در روش و كرامت در منش » را بكار مي بندند و خشنودي خداوند را در خشنود نمودن خلق خدا جستجو مي كنند.
* كاركنان فرمانداري درميان همواره آمادگي دارند تا راهنماييهاي لازم ، به هنگام و دقيق را به ارباب رجوع ارائه نمايند و آنان را از حقوق خود آگاه ساخته و امور آنان را در سريعترين زمان ممكن انجام دهند.
* كاركنان فرمانداري درميان در تمامي سطوح ، در چارچوب قوانين و مقررات رفتار نموده و از هر نوع عدول از قوانين پرهيز نموده و با كليه اشكال تخلف برخورد مي نمايند و در اين راه از فريضه امر به معروف و نهي از منكر پيروي مي نمايند.
تاریخ به روز رسانی: 1394/06/22
تعداد بازدید: 10799
امتیازدهی
میانگین امتیازها:2 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal