۱۳۹۹ شنبه ۱۷ خرداد
English
صفحه اصلی
1398/07/21 جلسه شوراي اداري شهرستان درميان
جلسه شوراي اداري شهرستان درميان
جلسه شوراي اداري شهرستان با حضور محمد حسيني معاون توسعه مديريت و منابع انساني استانداري خراسان جنوبي ، بشيري زاده فرماندار شهرستان ،بهداني مدير كل اداري و مالي استانداري ، ائمه جمعه ، فرماندهان نظامي و انتظامي، مديران و رؤساي ادارات شهرستان برگزار گرديد.
محمد بشيري زاده در اين جلسه اظهار داشت: عليرغم جنگ اقتصادي كه بر كشور ما حاكم است اقداماتي عمراني و توسعه‌اي خوبي در شهرستان در حال انجام است، به عنوان مثال در زمينه گاز رساني در شهرستان درميان ، در چند سال اخير با نهضتي كه آغاز شده و ادامه دارد تا پايان سال جاري قرارداد گازرساني به تمام روستاهاي بالاي 20 خانوار شهرستان بسته مي‌شود.
وي عنوان كرد: در جريان سفر معاون اول رياست جمهوري به شهر درح سربيشه سه تفاهم‌نامه براي توسعه شهرستان‌هاي مرزي استان بسته شد كه تفاهم‌نامه شهرستان درميان نيز در دست پيگيري است و به زودي با بنياد مستضعفان و بنياد علوي منعقد مي شود.
فرماندار درميان ادامه داد: با انعقاد اين تفاهم‌نامه به زودي شاهد توسعه زيرساخت‌ها و اشتغال در شهرستان خواهيم بود.
بشيري زاده اظهار داشت: سفر معاون توسعه روستايي و مناطق محروم رياست جمهوري و استاندار خراسان جنوبي را چندي پيش به شهرستان داشتيم كه از بركات اين سفر انجام آسفالت راه روستاي اسكندر بود، همچنين راه روستاهاي عشايري كلاته نظر و دونخي نيز در دستور كار قرار دارد.
وي اظهار اميدواري كرد كه با اقدمات و انعقاد تفاهم‌نامه استانداري خراسان جنوبي با سازمان برنامه و بودجه و تعدادي از بانك‌ها طي 2 سال آينده و تا پايان دولت دوازدهم مشكل كم آبي تمام روستاييان شهرستان رفع شود.
محمد حسيني معاون توسعه مديريت و منابع انساني استانداري نيز با بيان اينكه تمام اقدامات بزرگي در دنيا كه رخ داده مشاركت بيشتر جامعه را به خود داشته است، اضافه كرد: در پيروزي انقلاب اسلامي به رهبري امام راحل و فرزندان معنوي ايشان تمام اقشار مختلف جامعه در مبارزه با حكومت فاسد نقش داشته‌اند
وي افزود: بايد دقت كنيم در گفتمان‌هايي كه داريم با فكر كردن و بررسي‌ها لازم انتقاد داشته‌باشيم، امروز در دنيايي كه داريم زندگي مي‌كنيم جدا شدن يك نفر هم از نظام اسلامي براي دشمن فوق العاده مهم است كه اين موضوع بايد براي ما هم مهم باشد.
وي ادامه داد: ما هر اقدامي كه مي‌خواهيم انجام دهيم اين را مدنظر داشته‌باشيم كه شايد اشتباه كرده باشيم و در اين صورت است كه از منتقد منصفانه استقبال مي‌كنيم.
وي گفت: براي اينكه يك اقدامي در شهرستان انجام شود همه بايد نگاه و اصول كلي داشته‌باشيم كه نتيجه آن تلاش براي خدمت واقعي به مردم است.
وي اظهار داشت: مردم ارباب رجوع دستگاه‌هاي اجرايي هستند و بايد مسئولان به عنوان خدمتگزار به مردم بهاء بدهند و مطالبات آنان را تا حصول نتيجه پيگيري كنند.
 
گزارش تصويري :
 
 
 
 
تعداد بازدید: 329
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal