۱۳۹۸ يکشنبه ۲۸ مهر
English
صفحه اصلی
1398/03/25 شوراي  هماهنگي مبارزه با مواد مخدر شهرستان
شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر شهرستان
به گزارش روابط عمومي فرمانداري ؛شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر شهرستان به رياست محمد بشيري زاده و با حضور ساير اعضاء برگزار گرديد.
فرماندار درميان در شوراي مبارزه با مواد مخدر اين شهرستان از كشف و ضبط 151 كيلوگرم انواع مواد مخدر از ابتداي سال خبر داد و افزود : طي 10 مرحله پاك سازي نقاط آلوده توسط نيروي انتظامي و هنگ مرزي گزيك اين مواد مخدر كه بيشتراز نوع سنتي بوده كشف شده است كه در اين رابطه 9 نفر قاچاقچي و 14 نفر توزيع كننده نيز دستگير شده اند .
محمد بشيري زاده بيكاري را يكي از علل گرايش به سمت مواد مخدر دانست و اظهار داشت: بيكاري در جامعه به يك معضل تبديل شده كه مي توان با پرداخت تسهيلات كم بهره زمينه اشتغال تعداد زيادي از جوانان را فراهم كرد. 
وي بيان كرد: اقدامات پيشگيرانه مهمترين محور مبارزه با مواد مخدر است و خانواده ها با تبيين و آموزش مهارت هاي زندگي به فرزندان خود، زمينه كاهش آسيب هاي اجتماعي را فراهم كنند. 
بشيري زاده با اشاره به اينكه اجتماعي كردن مبارزه با مواد مخدر مي تواند بسيار موثر باشد و بايد جزو اولويت ها قرار گيرد اضافه كرد: بهره گيري از ظرفيت ائمه جمعه و خطبه هاي نمازجمعه در جهت آگاهي بخشي درباره آسيب هاي اجتماعي به ويژه اعتياد ضروري است. 
فرماندار درميان از مسئولان خواست در زمينه پيشگيري و مبارزه با مواد مخدر از موازي كاري خودداري كنند چرا كه اين اقدام دستيابي به نتيجه مطلوب را مشكل ساز مي كند.
 
 
 
تعداد بازدید: 93
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal