۱۳۹۸ يکشنبه ۲۶ خرداد
English
صفحه اصلی
1398/01/07 تكريم و معارفه بخشدار مركزي شهرستان
تكريم و معارفه بخشدار مركزي شهرستان
به گزارش روابط عمومي فرمانداري درميان؛ با حضور محمد بشيري زاده فرماندار درميان مهناز بوستاني درميان به عنوان بخشدار مركزي شهرستان معرفي گرديد ، فرماندار درميان در مراسم تكريم و معارفه اولين بخشدار زن خراسان جنوبي گفت: با توجه ويژه دولت تدبير و اميد به جايگاه مديريتي بانوان در سطح كشور هم اكنون سه نفر از بانوان توانمند رياست ادارات شهرستان را برعهده دارند .
فرماندار درميان با اشاره به اينكه خدمت صادقانه به مردم مهترين رسالت مسئولان در نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران است،گفت: مسئوليت يك امانت الهي و خدمت به مردم افتخاري بزرگ براي مسئولين است كه بايد قدر اين فرصت خدمت گذاري را به درستي بدانند.
وي با بيان اينكه شوراها و دهياري ها بازوي توانمند دولت در روستاها هستند افزود:رفع مشكلات بخش نيازمند تعامل و همفكري شوراهاي اسلامي و دهياران با بخشدار و مسئولان شهرستان است.
فرماندار درميان بر ضرورت لزوم رعايت حقوق شهروندي و مردمداري در دستگاه هاي اجرايي شهرستان تاكيد كرد و افزود: تكريم ارباب رجوع بايد از مهترين اولويتهاي كاري بخشدار جديد باشد.
مهناز بوستاني بخشدار جديد مركزي درميان نيز در اين مراسم گفت: با تمام توان براي حل مشكلات و پيگيري امور به ميدان آمده‌ام و در اين جهت دست ياري و كمك به سوي همه معتمدين و فعالان حوزه سرمايه‌گذاري و اشتغال دراز مي‌كنم.
در اين مراسم از زحمات محسن صفايي بخشدار سابق تقدير بعمل آمد.
گزارش تصويري :
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 370
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal