۱۳۹۹ دوشنبه ۱۸ فروردين
English
صفحه اصلی
1398/05/20 پيام تبريك فرماندار درميان به مناسبت عيد سعيد قربان
پيام تبريك فرماندار درميان به مناسبت عيد سعيد قربان
بسم الله الرحمن الرحيم
عيد قربان، تجليگاه عبوديت و زيبا ترين جلوه خضوع خالصانه در برابر خداوند و ياد آور خاطره جاودانگي و ايثار است، روز نزديك شدن دل هايي است كه به قرب الهي رسيده اند و در مسير قرب الهي، گذشتن از دلبستگي ها و گردن نهادن بي چون و چرا در برابر امر خداي متعال، تنها كليد راه يافتن در زمره صابران و بندگان حقيقي است.
عيد قربان، پاك ترين عيدها و عيد سرسپردگي و بندگي خداوند متعال است و داراي منزلتي والا نزد عموم مسلمانان و يادآور آزمايش سخت و سنگين الهي از حضرت ابراهيم خليل الله(ع) و دستور ذبح حضرت اسماعيل(ع) بوده است كه برآمدن انساني نو از خاكسترهاي خويشتن خويش را نويد مي دهد.
اين روز، جلوه اي است از امتي يكپارچه، پويا و بالنده كه همه ساله رساتر از گذشته دعوت اسلام را به عدالت و آزادگي، ايمان و پرهيزگاري، نيكي و پاكي فرياد مي زند و احساس غرور، اميد و اقتدار را در دل هر مسلماني زنده مي‌كند و آينده اي روشن را براي امت اسلامي بشارت مي‌دهد.
اينجانب اين عيد بزرگ و خجسته به عموم مسلمين به ويژه مردم شريف شهرستان درميان تبريك عرض نموده، از پيشگاه با عظمت پروردگار بي همتا، سعادت، سلامتي و رستگاري را براي همگان و اقتدار و سربلندي روزافزون را براي ايران اسلامي در سايه وحدت و همدلي مسألت مي نمايم.
محمد بشيري زاده
فرماندار شهرستان درميان
تعداد بازدید: 77
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal