۱۳۹۹ پنج شنبه ۱۲ تير
English
صفحه اصلی
1398/03/13 پيام فرماندار شهرستان درميان بمناسبت سالروز رحلت امام خميني(ره)
پيام فرماندار شهرستان درميان بمناسبت سالروز رحلت امام خميني(ره)
بسم الله الرحمن الرحيم
"چهاردهم خردادماه 1368"روز ماتم ملتي در سوگ جانگداز فراق محبوب خود و روز وداع با مقتداي خويش است ،روزي كه پير و جوان صاحب عزا شدند.
رحلت حضرت امام خميني (ره) نيز همچون حياتش منشأ بيداري و نهضتي دوباره شد و راه و يادش جاودانه گرديد؛ چرا كه او حقيقت بود و حقيقت هميشه زنده است.
حضرت امام خميني (ره) با اراده پولادين خود كه ريشه در ايمان و توكل به خداوند متعال داشت توانست با تمسك به حبل الله و با كمك مردم به حكومت 2500 سال شاهنشاهي در ايران پايان دهد و با استقرار حكومت الهي و نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران روحيه خودباوري، اعتماد به نفس، استقلال، آزادي و آزادگي را در ملت ايران اسلامي تقويت نمايد.
يوم الله 15 خرداد 1342به عنوان نقطه عطفي در تاريخ مبارزات ملت قهرمان ايران اسلامي است و در واقع سرآغاز خواست و اراده ي آنان بود كه خواهان رهايي از بند ظلم و حكومت طاغوت بودند، تا اينكه پس از طي يك دوره 15 ساله در بهمن 57 همچون نهالي نورس به شكوفه نشست.
اينجانب سالگرد ارتحال ملكوتي حضرت امام خميني (ره) و سالروز قيام خونين15 خرداد را به عموم ملت بزرگ ايران به ويژه مردم هميشه در صحنه شهرستان درميان تسليت عرض نموده، اميدوارم بتوانيم با پاسداري از آرمانهاي والاي بنيانگذار جمهوري اسلامي و خون پاك شهيدان و تحت لواي فرامين مقام معظم رهبري(مدظله العالي) در راستاي اعتلا و سرافرازي ايران اسلامي بيش از پيش تلاش نماييم.
محمد بشيري زاده
فرماندار شهرستان درميان
تعداد بازدید: 65
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal